Ogród Brandwica - Najpiękniejsze ogrody

Geomembrana EPDM Firestone

Geomembrana EPDM Firestone (folia kauczukowa, syntetyczny kauczuk), jest materiałem hydroizolacyjnym. Stanowi on niezawodne i trwałe rozwiązanie do zastosowań w ogrodnictwie, rolnictwie, przemyśle i przy obiektach komercyjnych, jakich jak:

– Oczka wodne

– Stawy kąpielowe

– Zbiorniki i kanały irygacyjne

– Zbiorniki dla rolnictwa

– Akwakultura oparta na stawach

– Oczyszczanie hydrofitowe

– Zbiorniki ściekowe

– Stawy sedymentacyjne

– Zbiorniki retencyjne

– Zbiorniki do wytwarzania śniegu

 

EPDM Firestone PondGard to bardzo elastyczny i wydajny materiał hydroizolacyjny na bazie kauczuku. Jest to jeden z najbardziej trwałych materiałów służących do budowy zbiorników wodnych. Kauczukową membranę Firestone zastosowano pierwszy raz w Hiszpanii ponad 40 lat temu. Do dnia dzisiejszego, zbiornik ten doskonale spełnia swoją funkcję. Przewidywana żywotność tego materiału to nawet 80 lat, co poświadcza gwarancja producenta. Dzięki wyjątkowej elastyczności, membrana doskonale dopasowuje się do zbiornika, dzięki czemu praca z nią jest szybka i wygodna. Rozciągliwość dochodzi do 300% we wszystkich kierunkach.

Najważniejszą cechą membrany EPDM PondGard, jest wykonanie jej z bezpiecznych materiałów, które nie zagrażają w żaden sposób faunie i florze. Tylko produkt firmy Firestone posiada taki certyfikat!

certyfikatepdm

Firma Firestone zapewnia szeroki wachlarz akcesoriów, dzięki którym Geomembrana EPDM może zostać zainstalowana w każdym miejscu, przy zachowaniu pełnej szczelności.

epdm-akcesoria

Ogród Brandwica jest autoryzowanym dystrybutorem Geomembrany EPDM. W Naszym sklepie znajdą Państwo membranę o dowolnym formacie, a także wszelkie potrzebne akcesoria. Zajmujemy się także budową zbiorników i uszczelnianiem ich za pomocą Geomembrany EPDM. Wykonujemy zarówno małe oczka wodne, jak i duże zbiorniki retencyjne. Nasze umiejętności opieramy zarówno na doświadczeniu, jak i na profesjonalnych szkoleniach dla wykonawców, przeprowadzanych w ośrodku szkoleniowym Firestone w Bratysławnie.

Zapraszamy do współpracy firmy ogrodnicze, a także wszystkie osoby chcące posiadać zbiornik wodny w swoim ogrodzie. Zapraszamy zwłaszcza do Naszego Centrum Ogrodniczego, gdzie zobaczą Państwo na żywo różne rodzaje zbiorników wodnych, wykonane z użyciem Geomembrany EPDM.

Geomembrana Firestone EPDM PondGard Stalowa Wola, Sandomierz, Tarnobrzeg, Nisko, Rzeszów, Lublin, Kraków, Tarnów, Dębica, Nowy Targ, Zakopane, Myślenice, Kraśnik, Nowa Dęba, Janów Lubelski, Mielec, Połaniec, Ostrowiec Świętokrzyski, Łańcut, Przemyśl, Nowy Sącz, Wieliczka, Bochnia, Niepołomice, Olkusz, Jasło, Krosno, Sanok, Lesko, Leżajsk, Kielce, Staszów, Busko Zdrój