Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

Nasze projekty staramy się tworzyć jak najbliżej koncepcji którą życzy sobie klient oraz co najważniejsze po jak najniższej cenie. Prace, które zaczynamy i zostawiamy dopiero gdy klient jest w pełni usatysfakcjonowany wykonujemy uczciwie i zgodnie z wizją osoby zamawiającej. Ogród musi zostać zrobiony idealnie, system nawadniania ma działać czy to po burzy, czy w słońcu, a po pielęgnacji rośliny mają ujawnić swoje wyjątkowe piękno. To jest tradycja jakości Ogrodu Brandwica.

Ogród Brandwica został założony w 1999 roku przez Leszka Maciejaka i jego żonę Ewę. Na początku sprzedawaliśmy głównie rośliny iglaste, by kilka lat później zająć się projektowaniem i budowaniem ogrodów.

Otwarty w 2011 roku ogród pokazowy, stał się wizytówką naszej firmy. Ma on inspirować klientów pomysłami, pomagać w wyborze, a także jest dostępnym dla wszystkich miejscem spotkań, wypoczynku i relaksu. Zobaczyć w nim można zbiorniki wodne, strumyki, mosteczki, altany, ptasiarnię, kamienne ścieżki, plac zabaw i wiele innych.

Obecnie nasza firma rozrosła się niemal czterokrotnie. Oferujemy szeroką gamę usług: od sprzedaży roślin i borówki amerykańskiej własnej uprawy, po realizację projektów ogrodowych. 

© All rights reserved. Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są własnością naszej firmy. Są chronione prawem autorskim, które przysługuje firmie P.H.U.P. Maciejak S.C.