Ogród Brandwica - Najpiękniejsze ogrody

Centrum ogrodnicze

Nasze Centrum Ogrodnicze powstało ponad 10 lat temu. Z biegiem czasu powiększało swoją powierzchnie, a razem z nią stale zwiększał się asortyment produktów. Od lat staramy się podążać za trendami, wprowadzając do sprzedaży produkty niedostępne w regionie. Dzięki stałemu rozwojowi oferty, udało Nam się zostać regionalnym przedstawicielem tak uznanych firm jak Oase, Toro czy Domino Granit.  W tym momencie możemy oferować Naszym Klientom produkty najwyższej możliwej jakości w konkurencyjnych cenach.

W Naszym sklepie znajdą Państwo pełną gamę produktów potrzebnych do założenia i pielęgnacji swojego ogrodu.

W sprzedaży posiadamy kilkaset odmian roślin – krzewów, drzew liściastych i iglastych, bylin, traw ozdobnych, roślin owocowych, roślin wodnych, drzew parkowych i alejowych, pnączy…

… a od tego sezonu także, kwiaty cięte, doniczkowe i rabatowe.

Duży wybór nawozów, środków ochrony roślin, podłoży specjalistycznych, narzędzi, folii i tkanin, nasion, cebul, traw…

Specjalną cześć Naszego sklepu tworzy asortyment związany z wodą w ogrodzie. Dzięki współpracy z takimi firmami jak Oase, Toro, Tetra, Claber i Gardena, posiadamy w stałej ofercie wszystkie produkty potrzebne do wykonania Swojego oczka wodnego i systemu nawadniania. Folie PVC, geomembrany EPDM, pompy, filtry, lampy UVC, środki chemiczne i biologiczne do oczek wodnych, rośliny wodne, ryby… wszystko to znajdą Państwo w Naszym sklepie!

Od dwóch lat możemy także Państwa zaprosić do działu z Kamieniem ogrodowym. Do wyboru mają Państwo ponad 100 różnych kruszyw, grysów, otoczaków, a także materiałów brukowych.