Ogród Brandwica - Najpiękniejsze ogrody

Usługi ładowarką Bobcat

Usługi ładowarką Bobcat

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą usług miniładowarkami  Bobcat oraz kompaktowymi wywrotkami. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm zajmujących się wszelkiego rodzaju pracami zewnętrznymi min. firm brukarskich, ogrodniczych, budowlanych…

bobcat5

Dodatkowe wyposażenie Naszych miniładowarek pozwala wykonać specjalistyczne prace w najkrótszym możliwym czasie. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzają Państwo mnóstwo czasu i pieniędzy. Niewielkie rozmiary maszyn oraz ich mała waga pozwalają na pracę w najcięższych warunkach. Wszystkie maszyny obsługiwane są przez uprawnionych i doświadczonych operatorów.

Usługi miniładowarkami Bobcat i New Holland

Osprzęt: Łyżka / Widły

– plantowanie terenu

– mikro i makro niwelacja

– kształtowanie, profilowanie terenu

– przygotowanie terenu pod prace brukarskie

– rozwożenie ziemi, żwiru, kruszyw

– wykopy pod: fundamenty, stawy, oczka wodne, kanały, instalacje

– przewóz palet

– rozładunek i załadunek

Osprzęt: Trencher

  bobcat_trencher_lt_313_4_

Trencher to doskonałe narzędzie do wykopów pod wszelkiego rodzaju instalacje. Dzięki niemu oszczędzą Państwo mnóstwo czasu i pieniędzy. Maszyna kopie rów o szerokości 15 cm i głębokości do 100 cm.

bobcat-trencher1

Wydajność miniładowarki z trencherem wynosi do 100 mb w ciągu 1 godziny!

Osprzęt: Glebogryzarka

  bobcat-glebogryzarka1

Jest to największa dostępna glebogryzarka do przydomowych ogrodów. Doskonale nadaje się do przygotowania terenu pod trawnik. W przeciwieństwie do standardowych glebogryzarek możemy regulować głębokość jego pracy nawet do 25 centymetrów.

Osprzęt: Pług do śniegu

Oferujemy także usługi transportowe wywrotkami Mercedes Sprinter o masie do 3,5 tony. Znakomicie sprawdzą się one przy pracach na niewielkich działkach i miejscach do których nie mogą dotrzeć duże wywrotki.