Ogród Brandwica - Najpiękniejsze ogrody

Usługi ogrodnicze

Usługi ogrodnicze

 

Podstawą działalności Naszej firmy są wszelkiego rodzaju usługi ogrodnicze.

Nasza praca w ogrodzie Klienta odbywa się na trzech najważniejszych etapach:

 

Projektowanie ogrodu

Realizacja – Budowa ogrodu

Pielęgnacja ogrodu

 

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania, zakładania i pielęgnacji ogrodów i terenów zieleni. Tworzymy ogrody zarówno prywatne, jak i publiczne. Jesteśmy jedną z niewielu firm, która zapewni Państwu wszystkie potrzebne do realizacji materiały. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem znanych marek ogrodniczych tj. Oase – technika wodna, Toro, Rain Bird, Cepex, Hunter – systemy nawadniania ogrodu, Firestone – folia EPDM, Domino Granit – kamień ogrodowy i kostka granitowa. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować najniższe ceny elementów potrzebnych do budowy Państwa ogrodu.

Budowany przez lata Park Maszynowy, pozwala Nam na wykonywanie prac ogrodniczych z najwyższą dokładnością, oraz nieporównywalnie krótkim czasie. Pozwala to na oszczędność czasu i Państwa pieniędzy. Używamy specjalistycznych maszyn firm: Honda, Kubota, Bobcat, New Holland, Stiga, Husqvarna, Stihl…

koszenie-ogrod-w-lesie-6

Świadczymy także usługi w zakresie profesjonalnej pielęgnacji ogrodów i terenów zieleni. Oferujemy pełen zakres pielęgnacji zarówno jednorazowej, jak i całosezonowej. Nasza firma ma przyjemność świadczyć swoje usługi w zakresie pielęgnacji przy takich obiektach jak np. Muzeum Regionalne w Stalowej Woli.

referencje-muzeum-stalowa-wola-1_0

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami Naszej oferty w pozostałych działach na Naszej Stronie Internetowej. Chętnie też odpowiemy na wszystkie pytania.