Ogród Brandwica - Najpiękniejsze ogrody

O nas

Nasza firma ma ponad 10 lat doświadczenia w ogrodnictwie.

Z przyjemnością możemy Państwa zaprosić do Naszego Centrum Ogrodniczego, które jest jednym z największych miejsc tego typu w regionie. Pragniemy, aby Nasi Klienci znaleźli u Nas wszystko co będzie im potrzebne do założenia i pielęgnacji swojego Ogrodu. Cały czas staramy poszerzać się Naszą ofertę, która zarazem będzie atrakcyjna cenowo.

Nasz sklep posiada także strefę dla profesjonalistów i najbardziej wymagających Klientów. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem znanych marek ogrodniczych min. Oase – technika wodna, Toro, Rain Bird, Cepexsystemy nawadniania, Firestonefolia kauczukowa EPDM, Domino Granit – kamienie ozdobne. Zapraszamy zarówno Klientów prywatnych, jak i firmy dla których mamy atrakcyjne oferty hurtowe.

Jesteśmy członkiem Grupy Akwedukt, która jest jednym z największych dystrybutorów techniki wodnej i systemów nawadniania w Polsce.

specgroup

 

Osobną działalnością Naszej firmy są kompleksowe usługi ogrodnicze. Zapewniamy Państwu obsługę od projektu ogrodu, poprzez kompleksową realizację, na pełnej pielęgnacji skończywszy. Wykonujemy ogrody prywatne, a także industrialne i publiczne. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu mogą się Państwo spodziewać niespotykanych efektów.

Specjalnością Naszej firmy jest wszelkiego rodzaju woda w ogrodzie. Ciężko wyobrazić sobie współczesny ogród bez systemu nawadniania, z kolei nic nie nada większego uroku Naszemu ogrodowi, niż piękne oczko wodne, strumyk, staw. Jako jedna z pierwszych firm w Polce zajmujemy się profesjonalnie budową Stawów Kąpielowych!

specstaw

 

Zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z Naszą ofertą. Chętnie odpowiemy także na Państwa wszelkie pytania.

Wszystkie Nasze realizacje rozpoczynamy od wizyty na działce inwestora.

Taka konsultacja jest i zawsze będzie darmowa i niezobowiązująca. Sprawdzając Naszą ofertę nic nie tracisz, a możesz wiele zyskać!