Ogród Brandwica - Najpiękniejsze ogrody

Specjalizacje

Ogród Brandwica – Specjalizacje

 

Specjalnością Naszej firmy jest wszelkiego rodzaju woda w ogrodzie. Podstawą każdego współczesnego ogrodu jest zautomatyzowany system nawadniania. Inteligentne podlewanie pozwala maksymalnie przyspieszyć rozwój ogrodu, ale także zapewnia użytkownikowi duże oszczędności. Dokładny projekt systemu nawadniania, odpowiedni wybór  techniki podlewania oraz dobór właściwych elementów, pozwala na zaoszczędzenie do 70% wody, względem zwykłego, manualnego podlewania.

Jesteśmy w stanie wykonać nawadnianie każdego terenu, zarówno w nowobudowanym ogrodzie, jak i na istniejących trawnikach i rabatach.

Instalacją systemów automatycznego nawadniania zajmujemy się już od 6 lat, co zaowocowało bezpośrednią współpracą ze światowymi liderami w produkcji systemów nawadniania.

specnawad

Miło nam poinformować, że od maja 2013 roku, Nasza firma stała się członkiem Grupy Akwedukt, która jest ogólnopolskim dystrybutorem znanych marek produkujących technikę wodną i systemy nawadniania. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować produktu uznanych marek w hurtowych cenach. Najważniejszą rzeczą jest w pełni wyposażony sklep i magazyn, oferujący Państwu wszystkie elementy potrzebne do wykonania systemu nawadniania, oczka wodnego oraz stawu kąpielowego. Do Naszego sklepu zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy instalacyjne, którym możemy zaproponować atrakcyjne rabaty. Nasza hurtowania oferuje pełen asortyment takich producentów jak: Toro, Rain Bird, Cepex, Hunter, Oase, Soll, Pontec, Tetra. W Naszej ofercie znajdą Państwo także folię kauczukową EPDM firmy Firestone. Podiadamy także wszelkie akcesoria potrzebne do uszczelniania zbiorników geomembraną EPDM‚.

specgroup

Największą ozdobą każdego ogrodu, tego małego, jak i tych największych, jest woda. Wszelkiego rodzaju oczka wodne, kaskady, fontanny, strumienie, a także stawy kąpielowe, nadadzą  ogrodowi niepowtarzalnego charakteru. Żeby czerpać pełnie radości z wodnych atrakcji, woda musi być nieskazitelnie czysta. Gwarancję przejrzystej, klarownej, a zwłaszcza bezpiecznej dla użytkowników wody zapewnią systemy filtracji firmy Oase.

Jesteśmy regionalnym przedstawicielem firmy Oase. Zapraszamy także do współpracy wszystkie firmy ogrodnicze, sklepy i centra ogrodnicze, którym możemy przedstawić pełną, hurtową ofertę produktów firmy Oase.

Zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z ofertą elementów wodnych, oferowanych przez  Naszą firmę. Więcej informacji znajdą Państwo w Galerii oraz w dziale Usługi.

specoczko

Jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce, która profesjonalnie zajmuję się budową Stawów Kąpielowych. Zbiorniki tego typu łączą najlepsze cechy basenu, oraz naturalnego stawu. Typowy staw kąpielowy składa się z dwóch stref. Strefy kąpielowej oraz płytkiej strefy regeneracyjnej. Całość zajmuje od 30 do nawet kilkuset metrów kwadratowych. Najważniejszymi cechami odróżniającymi Stawy Kąpielowe od typowych basenów są kilkukrotnie niższe koszty utrzymania, oraz całkowicie naturalna metoda filtracji. Dzięki użyciu biologiczno – mechanicznych filtrów woda jest oczyszczana bez użycia chloru, a także szkodliwych dla człowieka środków.

Nasze zamiłowanie do wody w ogrodzie zaowocowało powstaniem pierwszej w Polsce pracy dyplomowej, dotyczącej Stawów Kąpielowych. Praca która powstała na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, została napisana w 2012 roku przez Naszego Projektanta, Sebastiana Maciejaka.

Już od początki sezonu 2014, do Państwa dyspozycji zostanie oddany pierwszy w Polsce, pokazowy Staw Kąpielowy. Będzie on jednym głównych elementów Naszego nowego Ogrodu Pokazowego, którego otwarcie planowane jest na początek przyszłego roku.

specstaw